Adelle v kostce

Působím pod pseudonymem Adelle R., pod kterým mě najdete na blogu a většině sociálních sítí, ovšem většinu knih píšu pod svým pravým jménem Adéla Rosípalová. Narodila jsem se 22. června. Od doby, co jsem se naučila číst, miluji knihy jakéhokoli žánru. Píšu skoro odjakživa - nejprve se jednalo o ty rádoby knihy s komiksy, kam jsem plácala úplně všechno možné i nemožné. Ve dvanácti přišla moje první opravdová knížka, která byla o dívce se snem stát se spisovatelkou. No a od té doby nedělám komiksy, ale příběhy. :) A samozřejmě neustále zkouším své štěstí, zda se mi povede knihu vydat i tištěně.

Kromě psaní:

Čtu.
Z hudby poslouchám rock, ovšem nějakou skladbou jiného žánru taky neopovrhnu. Hraju na klavír a keyboard, možná bych ještě něco z flétny zvládla. A kreslím podle reálných předloh, nápisy, graffiti, mangu nebo anime. Občas píšu písničky... ale to spíš jen na oddech :)
Co se týče filmů, animovanou komedií (nebo filmy od Trošky) si to u mě určitě nepokazíte... a seriál Merlin prostě zůstane mou srdcovkou.
 
Pokud máte dotaz, využijte záložku "Kontakt".

4. 7. 2014 -  Čarodějčina dcera (ke koupi ZDE)
10. 8. 2014 - novela Uvězněni sami v sobě (ZDE)
1. 9. 2014 - Čarodějčina kletba (ZDE)
28. 9. 2014  - Hledání Pravdy (ZDE)

20. 2. 2015 - Hledání Pravdy v tištěné verzi (ZDE)
 

Zrovna píšu/edituju:

Jeden dotek
Prokletá
Merlinovci neprojdou!
Meč v kameni

...je toho hodně ;))

Rozhovor o ČD i o mé maličkosti --> https://duse-pisalka.blog.cz/1407/carodejcina-dcera-adela-rosipalova
Rozhovor o tom, co zrovna píšu a jak jsem se k tomu dostala --> u Lucy Fe
Rozhovor tak nějak o všem --> Knižní fantasy MaKa